Оrganizácia firmy

Spoločnosť Schoeller Allibert vyvinula nový produkt, ktorý mnohým firmám ušetrí nie len peniaze, ale aj čas, pretože teraz vďaka aplikácií SmartLink budú mať svoj tovar, materiál, ale aj všetko dôležité pod neustálou kontrolou. Aj vy sa pýtate, ako vám SmartLink pomôže byť efektívnejší, organizovanejší a mať všetko pod dohľadom? Je to úplne jednoduché. SmartLink je aplikácia, ktorá monitoruje vaše vozidlá, ako aj podmienky prepravy.

SmartLink

Takže sa vám nemôže stať, že neviete, kde sa tovar nachádza, a taktiež máte neustále prehľad o tom, aká je teplota alebo vlhkosť, alebo iné parametre, ktoré by mohli ovplyvniť kvalitu či čerstvosť tovaru. Čo zaručí, že presne viete povedať vášmu zákazníkovi, kedy príde jeho tovar, a že jeho tovar bol počas transportu v stále rovnakých podmienkach. SmartLink pomáha najmä výrobcom, alebo dodávateľom, ktorí vyrábaju alebo dodávajú tovar, ktorý podlieha určitej expirácií, je náchylný na zmenu tepelných alebo iných podmienok a je dôležité, aby si zachoval svoje výrobné podmienky a čerstvosť. Takýmto tovarom sú najmä potraviny, alebo lieky, či iné chemikálie a pod.

úspora

SmartLink však ponúka omnoho viac ako len sledovanie a kontrolu tovaru. Pomocou aplikácie môžete mať prehľad aj o vašom majetku, pracovných aktivitách a pod. Viac o možnostiach SmartLink-u sa dočítate na internetovej stránke spoločnosti, alebo môžete kontaktovať priamo obchodných zástupcov, ktorí vám vysvetlia všetky možnosti používania tohto programu a aplikujú vám ho priamo na vašu firmu. Zjednodušte si pracovný život a majte svoju firmu pod kontrolou, ušetríte tým nie len peniaze, ale aj čas, ktorý niekedy je na nezaplatenie, keď ho môžete stráviť s vašou rodinou, deťmi, či priateľmi. Buďte o krok v pred vďaka SmartLink-u a majte prehľad o svojej firme. Byť organizovaný znamená pol úspechu.