Upratovanie, ktoré stojí za to

Ak potrebujete pomôcť s upratovaním vašej domácnosti alebo firmy, sme tu pre vás. Špecializujeme sa na upratovanie bytových domov, verejných aj neverejných priestranstiev, či už ide o kancelárie, supermarkety, školy, reštaurácie a podobne. Stačí, keď nás kontaktujete prostredníctvom našich zverejnených kontaktných údajov a radi sa s vami dohodneme. Vy určujete, kedy a kde potrebujete naše upratovacie služby a tiež v akom rozsahu.

dôkladné vysávanie

K štandardnému upratovaniu domácností patrí utieranie prachu, vysávanie a umývanie podlahy. Na vaše želanie môžeme k daným prácam zaradiť ďalšie, ako je napríklad umývanie okien, žalúzií, tepovanie sedačiek a podobne. K výkonu našej prácu používame všetky potrebné prostriedky, takže vy sa o nič nepotrebujete starať. Váš voľný čas môžete pokojne využiť na iné vám bližšie a pre vás dôležitejšie aktivity.

Stač, ak do vyhľadávača zadáte, že hľadáte upratovačku a vyberiete si upratovaciu spoločnosť, ktorá vám vyhovuje po každej stránke. Napríklad hľadám upratovačku Spišská Nová Ves a zaručene sa vám medzi ostatnými ponukami objaví aj naša firma s ponúkanými službami. Pôsobíme v rôznych lokalitách a okresoch na Slovensku, východné Slovensko nevynímajúc.

dôkladná dezinfekcia

Ak potrebujete upratať počas alebo po sťahovaní alebo v priebehu stavby, sme tu pre vás s našou ponukou upratovacích služieb. Dostupnú ponuku určite ocenia staršie páry alebo jednotlivci, ktorí v tomto smere už nevládzu stopercentne fungovať. Ďalšou skupinou sú mamičky s deťmi, ktoré sa vo voľnom čase zameriavajú na svoje ratolesti, ktoré im vypĺňajú voľný čas a tak im nezostáva čas na upratovanie. Už nech je to akokoľvek, radi sa s vami dohodneme na konkrétny čas, kedy prídeme na vami zadané miesto so všetkým potrebnými pomôckami k výkonu práce. Pracujeme aj cez víkendy a sviatky, večerné a nočné hodiny nevynímajúc. Poskytujeme pravidelné ako aj jednorazové služby v oblasti upratovania.