Dôraz na hygienu

Tantrická masáž je pomerne časté vyhľadávanie aj u nás na Slovensku. Tento typ masáži so sebou prináša mnoho zdravotných benefitov, výhod a plusov. Tieto výhody sa však vzťahujú len na tých, ktorí tantrické masážne salóny navštevujú pravidelne a dopriavajú tak svojmu telu intenzívnu a starostlivú masáž a prekrvenie. Tantrické masáže majú blahodárny účinok na ľudské telo, predovšetkým najmä vdaka tomu, že tantrická masérka na svojom klientovi nevynechá ani centimeter a dopraje mu nežnosť a starostlivosť akú si zaslúži. To sa pri bežných masážach povedať nedá.

žeba

Tantrické masáže pochádzajú pôvodom zo starovekej Indie, ktorá je kolískou náboženstva, filozofie, meditácie a hier so sexuálnymi a čakrálnymi energiami. Prostredníctvom takýchto masáží máte jedinečnú príležitosť spoznávať a objavovať samých seba po tých najhlbších intímnych stránkach. Počas masáže sa vaša myseľ otvorí a vy budete vnímať svet inak. Takéto tantrické masáže sa vykonávajú v tantrických masážnych salónoch, čo sú luxusné zariadenia presiaknuté starodávnou energiou a pokojom, ktorý sa do vás vleje už v prvej sekunde prekročenia prahu.

masáž

Tantrické masážne salóny sú diskrétne zariadenia, a teda sa nemusíte obávať, že by ste sa počas vášho pobytu stretli s nejakým iným klientom, ktorý sa pre tantrický masážny program rozhodol v rovnakom termíne ako vy. Tieto tantrické masážne salóny ponúkajú množstvo cenovo aj obsahovo atraktívnych masážnych tantrických programov, ktoré sú navrhnuté tak, aby si spomedzi nich dokázal vybrať skutočne každý. Pamätajte, že na takúto masáž je potrebné objednať sa minimálne hodinu vopred, aby stihol personál pripraviť všetko potrebné pre vašu návštevu. Ihned na začiatku sa od vás bude vyžadovať, aby ste sa osprchovali, kedze tieto salóny si potrpia na hygienu. Po tantrickom programe taktiež dostanete príležitosť na sprchu.