LED reflektory – šetrné svietenie

LED osvetlenie má bohatú históriu, nakoľko jeho korene siahajú až do roku 1962. LED svietidlá (Light – Emitting Diode), čiže dióda emitujúca svetlo, sa stali dostupnejšími medzi zákazníkmi až omnoho neskôr z dôvodu svojho prvotného nízkeho výkonu. Vďaka neustále sa vyvíjajúcim a zdokonaľujúcim technológiám priniesol rok 2002 v tejto oblasti prevrat, a LED osvetlenia predbehli v používaní klasické žiarovky.

led-reflektor-30w-5500k-cierny-so-senzorom

Toto biele svetlo, ktoré je s nami v podstate najkratšie, v súčasnosti už nájdeme v interiéroch aj exteriéroch, ako v domácnostiach tak v komerčných priestoroch. Okrem svojich hlavných benefitov – úspory a dlhodobej životnosti sú vyhľadávané aj vďaka svojich ďalším prednostiam, či je to už minimalizácia rizika popálenia, alebo ochrana pred otravným hmyzom, ktorú oceňujeme predovšetkým v letných mesiacoch. Spoločnosť LED produkt s. r. o. Vám ponúka kvalitné LED reflektory Ledprodukt v obľúbenom čiernom designe. Osadené sú MCOB čipmi značky GENESIS, s možnosťou umiestnenia do akéhokoľvek prostredia vďaka krytiu IP65.

led-reflektor-10w-5500k-cierny

Vybrať si môžete reflektory s rôznymi výkonmi, preto vieme všestranne vyhovieť potrebám našich zákazníkov. Naša spoločnosť kladie v prvom rade vysoký dôraz na to, aby funkčnosť a kvalita LED reflektorov zaistila zákazníkom dlhú a bezproblémovú prevádzku bez zdĺhavých reklamácií ako to býva u ich lacných napodobenín, u ktorých býva práve funkčnosť prevažne krátkodobá. Ak uvažujete nad zmenou osvetlenia svojho domu, garáže, cesty, domácnosti alebo obchodných priestorov, v našej ponuky LED reflektorov si určite vyberiete tak aby ste boli spokojní.

Categories: Nezaradené