Nerez a sklo pre modernú nehnuteľnosť

Zábradlie vie pôsobiť na dome, ale aj v byte nevýrazne, ale aj veľmi moderne. Moderné zábradlie vie upútať pozornosť každého z nás. O aký typ zábradlia ide? Dnešným moderným trendom v oblasti zábradlia na balkón, terasu, ale aj schodisko je nerez. Zábradlie má funkciu bezpečnosti a používame ho na miesta, kde je riziko pádu z veľkej výšky. Najčastejšie sa zábradlie montuje na balkóny, terasy či schodisko ku vchodovým dverám v rámci exteriéru. V rámci interiéru je zábradlie neodmysliteľnou súčasťou pri dvoj a viac poschodových domoch v podobe schodiska. Otvorené koncepty viac podlažných nehnuteľností môžu zábradlie takisto použiť aj na otvorenú chodbu na poschodí.

nerezové zábradlie

Nie je jedno z čoho je vaše zábradlie vyrobené. Najčastejšie bolo doteraz využívané zábradlie drevené. No ak ste mali drevené zábradlie určite viete, že životnosť nie je priveľmi dlhá. Drevené zábradlie si vyžaduje rekonštrukciu alebo úplnú výmenu po rokoch používania. Na rozdiel od toho nerezové zábradlie je mimoriadne odolné a vyznačuje sa dlhoročnou životnosťou. Okrem výborných vlastnosti v oblasti bezpečnosti, tvrdosti a odolnosti je nerez aj mimoriadne moderným materiálom. Posledné roky sa v domácnostiach čoraz viac používajú čisté, neutrálne kovové prvky, antikorové doplnky či čisté línie. A práve nerezové zábradlie do tohto nového konceptu dokonale zapadá.

nerezové zábradlie

Nerezové zábradlie môže byť čisto z konštrukcie vyrobenej z nerezu, ale pre ešte väčší dojem luxusu neváhajte využiť kombináciu nerezového zábradlia so sklom. Pri nerezovom zábradlí je dôležité osloviť spoločnosť, ktorá vám nerezové zábradlie vyhotoví na mieru s čo najväčšou odbornosťou. A takouto spoločnosťou, ktoré sa dlhé roky zaoberá moderným dizajnom je aj lmmont.sk. Navštívte internetovú stránku lmmont.sk a pozrite si inšpirácie na kvalitné a moderné nerezové zábradlie.