Obohatenie mysle i tela

Tantra https://www.tantradiamond.sk/ alebo tantrizmus je staroindické učenie, ktoré preslávili predovšetkým dychberúce tantrické masážne programy, ktoré si množstvo ľudí nevie vynachváliť. Tantra je v spoločnosti už niekoľko tisícok rokov, nejedná sa teda o žiaden novodobý výmysel. Tantru a tantrické masáže praktizovali a vyznávali už naši veľmi dávni predkovia v starovekej Indii, ktorí veľmi skoro objavili zdravotné a psychické prínosy tohto umenia. Ťažko odhadnúť, kedy presne tantrizmus vznikol.

žena

Vo všeobecnosti sa hovorí približne o dátume dvoch tisícok rokov pred našim letopočtom, niektoré zdroje dokonca prichádzajú so zaujímavou teóriou, že tu pravdepodobne tantrizmus bol ešte mnoho dlhšie, avšak bol držaný v tajnosti pred očami verejnosti a praktizovaní len hŕstkou takzvaných bohom vyvolených, čo boli pravdepodobne mnísi v kláštoroch veľmi starých čias. Tak či onak, nič to nemení na fakte, že tantrizmus aj v dnešnej dobe zažíva veľký boom, ked sa znova dostáva do povedomia spoločnosti ako niečo overené, čo tu už dávno bolo a čo ponúka ľudom starovekú medicínu aj na problémy dnešnej súčasnej doby, ktorá sa nesie v znamení zhonu, rýchlosti, presýtenia informáciami z každej strany.

žena

Tantrické masáže sa vykonávajú v tantrických masážnych salónoch pod dozorom vyškolených tantrických masérok, ktoré sú pripravené a ochotné venovať vám svoj čas a energiu a dozerať na vás počas celého priebehu masážneho tantrického programu. Tantrické masérky sú pôvabné mladé ženy, ktoré vám len prostredníctvom pohybov a správnych dotykov dajú pocítiť, ako moc ste výnimočný. Okrem krásnych žien na vás čaka očarujúce prostredie nesúce sa v znamení tajomna, sviečok, pomalej tantrickej hudby, prítmia a upokojujúcich vôní, ktoré vás ihned naladia na tú správnu nôtu. Neopakovateľná atmosféra je obohatená atraktívnymi masážnymi programami.