Prvá pomoc pri problémoch s kanalizáciou

Nie je na škodu mať poruke kontakt na havarijnú službu v prípade problémov s odtokmi či kanalizáciou. Zrovna jej obsah by sme v domácnosti nechceli. Je samozrejmé, že čím viac používame odtoky vo svojich nehnuteľnostiach, tým viac sa môžu zanášať. Ak sme k tomu nedisciplinovaný a nad občasnými menšími kúskami jedla, cesta alebo samotného oleja mávneme rukou, môžeme mať zarobené na problém. Počas používania odtokov sa v nich prirodzene hromadí mastnota a zvyšky jedla, čistiacich prostriedkov a mnohých ďalších nečistôt. Ak sa o čistotu svojej kanalizácie preventívne nestaráme, môže sa rýchlosť odtekania vody začať znižovať.

čistý odtok v kuchyni

V tomto prípade musíme začať sledovať vývoj situácie. Je totiž možné, že nachytané nečistoty zužujú priestor určený na odtok znečistenej vody a tekutín. Aby sme nemuseli volať havarijnú službu, zavolajme radšej odborníkov, ktorý aj vďaka špeciálnym prístrojom kanalizačné priestory skontrolujú a ak je to potrebné vykonajú priamo aj čistenie kanalizácie. Je to možné vysokým tlakom vody alebo elektromechanicky. Vždy je dobré mať poruke odborníka na mnohé ďalšie pridružené disciplíny ako je sanácia potrubia, inštalatérske práce či havarijná služba.

kanalizácia si zaslúži preventívnu údržbu

Západné Slovensko je v tejto oblasti chvalabohu za vodou. Spoločnosť AB – Krtkovanie zastrešuje kompletný servis riešení spojených s odtokovým systémom, inštalatérske práce, trasovanie potrubia a mnohé ďalšie užitočné služby z oblasti kanalizácie a pridružených služieb. Kde pôsobíme? Odpoveďou je všade v rámci západného Slovenska. V mestách a okolitých dedinách Bratislavy, Malaciek, Stupave, Šamoríne, Dunajskej Strede, Senci, Pezinku, Modre, Trnave, Šali a mnohých ďalších mestách západného Slovenka. Na linke sa dovoláte non – stop a každý problém, ktorý treba riešiť je dôležitý. Nenájde sa totiž človek, ktorý by bol potešený vyrazeným obsahom svojho potrubia uprostred dresu v kuchyni.