Široký výber obálok

Ak často posielate listové zásielky, či balíky, zbystrite, prosím, pozornosť. Máme pre vás totižto odporúčanie na e-shop, v ktorom kúpite všetko potrebné na balenie zásielok akéhokoľvek druhu. V prípade, že posielate kuriérom, či poštou menšie predmety, alebo oblečenie, viete, že je dôležité, aby bol obal zásielky dostatočne pevný. Obal zásielky totižto musí zvládnuť transport, prekladanie v depách a následné doručenie konečnému adresátovi. Dostatočne pevné a praktické sú plastové obálky od 2packsk.sk. Sú ľahké, a tak nenavyšujú hmotnosť zásielky, od ktorej sa následne odvíja suma za poštovné.

farebné obálky

Ich použitie je veľmi jednoduché, pretože sú vybavené samolepiacim pásikom, ktorý slúži na bezpečné uzavretie obálky. Adresu môžete na obálku napísať, alebo vytlačenú nalepiť. Plastová obálka ochráni jej obsah aj pred prípadnými dažďovými kvapkami počas doručovania. Momentálne máte možnosť zakúpiť si výhodné balenie plastových obálok v počte 10 ks, plastové obálky balení 10ks 2packsk. Ako sme už spomenuli, sortiment 2packsk.sk obsahuje všetko potrebné pre balenie zásielok, a preto neváhajte nahliadnuť do ponuky tohto e-shopu. Kúpite tu obálky akéhokoľvek druhu.

obálky

Či už hľadáte klasické listové obálky, obálky s bublinkovou fóliou, kraftové obálky, či plastové obálky, v 2pack.sk ich nájdete. Navyše sú všetky druhy obálok dostupné v rôznych rozmeroch, takže nebudete mať problém nájsť presne také, aké vám budú vyhovovať. Keďže niektoré predmety je lepšie chrániť aj ďalším obalom, nájdete v ponuke aj uzatvárateľné sáčky. Je len na vás, či vám viac bude vyhovovať zip zatváranie, alebo samolepiaca chlopňa. Ak chcete vaše produkty baliť zákazníkom v predajni, odporúčame vám papierové tašky s uchom. Samozrejme v sortimente 2packsk.sk nájdete aj množstvo lepiacich pások, fólií a ďalších užitočných pomocníkov pri podnikaní, ale aj do domácnosti.