Spoznajte najnovšie trendy pre voňavejšie pranie

Pranie bielizne patrí k pravidelným činnostiam, ktoré človek vykonáva, a je nielen súčasťou životného štýlu, ale aj základným hygienickým návykom. Každý sa snaží, aby jeho šatstvo bolo vždy čisté a najmä voňavé, a to dokonca aj pri malých ratolestiach, ktoré sa zvyknú zašpiniť raz dva. Nečistota na šatách sa dnes považuje za niečo neprípustné, pokiaľ sa nejedná o situácie, ako je manuálna práca a podobné činnosti, kde sa človek ľahko zašpiní. Čerstvo opraná bielizeň je navyše takmer vždy sprevádzaná príjemnou a sviežou vôňou. Poďme sa však pozrieť na najnovšie trendy, ktoré prinášajú ešte voňavejšie pranie.

parfém na praní jasmín

Zázrak menom parfém na pranie

Je to veru naozaj tak. Už takmer v každej domácnosti vyskúšali, alebo majú olejové parfémy do prania. Ide o koncentrovaný prípravok, ktorý sa používa namiesto aviváže. Znamená to, že do dávkovača na aviváž pridáte malé množstvo olejového parfému určeného na pranie. Ten pri pracom cykle prenesie čiastočky parfému v mikrokapsuliach do akéhokoľvek druhu látky. Vôňu tak budete na šatách cítiť po mnoho dní. Olejové parfémy na pranie sa u nás stali naozaj veľmi obľúbenými. Chceme vám preto predstaviť nový rad ešte koncentrovanejších parfémov do prania Intense zo značky Essentia.

parfém na praní jasmín

Tri ešte intenzívnejšie nové vône

Značka Essentia, ktorá okrem iného vyrába aj obľúbené vône do prania, prichádza s novinkou v podobe troch ešte intenzívnejších pracích parfémov. Každá vôňa do práčky má svoju intenzitu a tieto tri prinášajú ešte väčšiu koncentráciu. Sú určené najmä pre tých, ktorí chcú mať bielizeň naozaj ešte voňavejšiu a sviežejšiu. Novinky nájdete na webovej stránke vonavepranie.sk. Mnohých určite poteší aj ekologický aspekt značky – ekologické obaly, značka Cruelity Free, ako aj certifikát „Vhodné pre citlivú pokožku“. Vône sú dostupné aj v menších skúškových baleniach pre tých, ktorí sa chcú s vôňami na pranie ešte len zoznámiť, prípadne si chcú vybrať z viacerých zaujímavých druhov.