Zranil ma

Sme spolu s priateľom 5 rokov. Za tú dobu mi urobil nespočetné množstvo vecí, ktorými mi ublížil. Napríklad si nevhodne písal s inými. Flirtovne a ešte mi o tom klamal. Mali sme spolu dlhú pauzu. Minulý rok v septembri sme sa k sebe vrátili ja mám veľký problém s nedôverou začínala som mať zase ten istý pocit ako predtým že sa niečo deje tak som mu vliezla do telefónu. Písal si tam s jednou mladou dievčinou o ktorej mi hovoril že si nepíšu ako ja si myslím často a nič nevhodné, tak si tam s ňou písal flirtovne, v jednej sprave ju oslovoval lásko so smajlíkom vysmiatym, potom ako keď ho v krčme obsluhovala ako ju vykuklo z tricka …. a on ho videl.

s

No nestačila som sa čudovať, pretože za mňa také správy nie sú v poradku, keď je človek zadaný. Dnes na ňu prišla rec a keď som sa ho pýtala o čom si teda vykladajú, pretože sem tam sa s ňou vidia v krčme tak mi povedal že už len ahoj čo som sa do toho vložila ja. Tak som mu povedala, že som sa opäť do toho musela vložiť ja, pretože mi to je jednoducho proti srsti to, že viem, že ju občas vidí. A že som rada, že si povedia len cau a či ako mu to snáď chýba to písanie. Na čo mi odpovedal že áno že mu chýba sa baviť s niekým iným ako so mnou.

s

Môže sa baviť s kým chce, ale tak snáď si zachovam tú hranicu priateľské písanie a pokiaľ chcem flirtovať nebudem mať doma partnerku. Mňa to trápi, pretože mi týmto dal vlastne najavo že to nerobí kvôli nášmu vzťahu, ale len vyložené kvôli tomu, že som sa do toho vložila ja a za tú zlú som vlastne teraz ja. A neviem, čo to má znamenať, že flirtuje s inou, ako by sa nič nestalo a ma odsúva na druhú koľaj a ma to štve. Naozaj tomu nerozumiem a strašne ma mrzí, ako sa ku mne v poslednej dobe odťažito správa. Už som dokonca premýšľala aj nad rozchodom, pretože ma to ničí, ale na druhej strane ho milujem a nedokážem si bez neho predstaviť život.