Kúsok Japonska

Zelený práškový čaj Matcha je známy najmä svojou jednoduchou a rýchlou prípravou, ktorú dokáže zvládnuť aj ten, ktorý sa moc v kuchyni nevyzná. Ľudia ho tiež často využívajú v práci, alebo na miestach, kde si iný čaj nedokážu pripraviť, pretože sa Matcha čaj môže zaliať aj studenou vodou, alebo mliekom či iným rastlinným typom nápoja, ba dokonca aj ovocným džúsom a vždy bude tvoriť chutnú kombináciu a váš osviežujúci nápoj. V Japonsku je však známy tým, že sa používa na ceremoniálne čajové obrady, kde sa podáva v špeciálnych nádobách a mieša špeciálnou metličkou. Ak chcete vyskúšať

matcha

Matcha čaj pripravený spôsobom ako ho pijú praví Japonci, stačí, keď si u nás zakúpite MISKU na prípravu MATCHA ČAJU https://www.totalvital.sk/miska-na-pripravu-matcha-caju-ciernabiela-12x6cm-320ml spolu s druhým príslučenstvom na jeho prípravu. Stačí si kliknúť na náš internetový obchod Total Vital a pozrieť si ponuku čajového príslušenstva, kde nájdete aj misku na prípravu Matcha čaju ako aj bambusovú metličku, či špeciálnu odmerku, ktorá je taktiež pre tento čaj tradičná. Odmerka je veľmi malička, nenechajte sa tým však zmiasť, naozaj má taká byť.

matcha

Matcha čaj je veľmi silný, preto stačí len malé množstvo tohto prášku na to, aby ste vyrobili lahodný a chutný čajový nápoj. V Japonsku sa pije čaj po dúškoch a každý sa vychutnáva. Vychutnajte si ho aj vy a zažite kúsok Japonska u vás doma vďaka originálnym nádobám a čerstvému čaju Matcha, ktorý pre vás dovážame každý tretí týždeň. Pre tých, ktorí majú radi niečo sladké máme v ponuke aj Matcha latté, lahodnú zmes BIO matcha čaju a kokosového cukru z ekologického poľnohospodárstva, ktorú stačí zaliať horúcim alebo studeným mliekom, alebo jeho bylinnou náhradou. U nás si vyberie každý čajový labužník, pretože ponúkame čistú kvalitu a chuť v každom dúšku našich skvelých čajov. Pozrite si celú našu ponuku čajov a čajového príslušenstva.