Tričko Alma z organickej bavlny

Tričiek nie je nikdy dosť! Aj vám sa často stáva, že máte doma celú kopu rôznych tričiek a napriek tomu nenájdete to vhodné, ktoré by ste mohli skombinovať s vašou sukňou či nohavicami a poviete si, že si musíte kúpiť nejaké, ktoré môžete nosiť so všetkým? Predpokladáme, že je to problém mnohých žien a preto Big Star vytvára tričká, ktoré sa jednoducho dajú kombinovať s čímkoľvek. Radi by sme vám predstavili ďalší model z kolekcie Big Star, ktorý sa radí do tejto kategórie. Elegantné a nadčasové dámske pruhované tričko s organickej bavlny Alma Bigstarjeans.

tričko pre každú z nas

Vďaka prúžkom, jednoduchému, ale elegantnému vzoru, sa stáva tričko nadčasovou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Tričko Alma môžete nosiť opakovane aj niekoľko sezón a vždy budete vyzerať jedinečne a dobre. Okrem toho je tričko Alma vyrobené z organickej balvny, čo mu dáva ešte väčšiu hodnotu. Pretože tričko Alma je veľmi príjemné na nosenie, a je vhodné pre všetkých, aj pre tých s citlivou pokožkou, ktorým vadia umelé materiály. Dámske prúžkované tričko Alma si jednoducho zamiluje každý.

online shopping

Vďaka štýlovému V výstrihu a vždy moderným prúžkom ho môžete kombinovať do každého jarného, letného aj jesenného outfitu, či už v elegantnej variante so sukňou, alebo v ležérnejšej variante s džínsami či inými nohavicami. Tričko Alma by nemalo nikomu chýbať v skrini. Ak ho ešte nemáte, teraz ho môžete kúpiť za super akciovú cenu, ktorú nájdete len v Big Star. Okrem toho vás v predajniach Big Star čakajú ďalšie zľavy, akcie a darčeky. Tak neváhajte dlho, nákup v Big Star sa ti vždy oplatí. Navštíviť nás môžete v troch kamenných predajniach v Prešove – Sekčove, Košiciach a Žiline alebo kdekoľvek na Slovensku v našej internetovej predajni. Oblečte jednoducho a ľahko seba aj celú rodinu. V Big Star si nájdu skvelé kombinácie úplne všetci od malých až po tých najväčších.