Profesionálne krtkovanie pre Vašu kanalizáciu

Problém upchatého potrubia alebo kanalizácie sa v domácnostiach vyskytuje často, obzvlášť pri zanedbanej prevencii. Rovnaké je to aj vo väčších prevádzkach, kde dochádza časom k poškodeniu kanalizačných potrubí, ktoré si vyžadujú odborný a spoľahlivý zásah. So všetkými problémami si poradí ab-krtkovanie, ktoré je k dispozícii nonstop v rôznych regiónoch. Vďaka profesionálnemu prístupu k zákazníkom, rýchlemu zásahu, spoľahlivému výsledku má dobré recenzie od zákazníkov a môžete sa na ich služby spoľahnúť. Podľa rozsahu poškodenia, veľkosti problému, lokalizácii, dostupnosti dokumentácie Vám ponúka preventívne služby TV monitoringu pomocou špeciálnej kamery, ktorá odhalí aktuálny stav potrubia, tesnosť spojov potrubia, stav prípojky a ktoré Vám pomôžu pri rozhodovaní, kedy je potrebné odstaviť celý kanalizačný systém a urobiť rozkopávku alebo či postačí iba vhodnejšia renovácia.

prehľad o potrubí

Ak je to nevyhnutné a rieši sa už problém havárie vtedy Vám ponúknuté služby krtkovania vyriešia vzniknutú situáciu pomocou elektromechanického čistenia za asistencie výkonného a silného elektromotora, oceľovej struny so špeciálnymi zakončeniami, ktoré rozbijú usadené nečistoty a nánosy. Tento spôsob čistenia sa používa v malých prevádzkach a najmä v domácnostiach, pretože je šetrné k prostrediu, nie sú nutné vedľajšie práce a takéto krtkovanie Ab-krtkovanie poskytuje dokonalý výsledok za krátku dobu.

udržiavaný sifón

Väčšie objekty a najmä havárie v nich si vždy vyžadujú čistenie silným tlakom vody, dlhou hadicou so špeciálnymi tryskami, ktoré uvoľnia vnútorný priemer potrubia, vyčistia ho aj pri veľmi veľkom znečistení. Non služba je k dispozícii stále, teda 24 hodín, 7 dní v týždni, má korektnú cenovú ponuku bez príplatkov za dopravu, ponúka doplnkové inštalačné práce a má hlavne seriózny prístup. V ich ponuke nájdete aj sanáciu potrubia, kinetu, frézovanie, trasovanie – všetko výhodné služby pre prevenciu proti havárií.

Obráťte sa so svojím problémom na skúsených pracovníkov.