Zmena je život

Občas si hovorím, že drobná zmena v živote neuškodí. To už záleží na tom, či tú zmenu človek chce sám urobiť. A vlastne prečo by nemohla byť o trochu väčšia?

Farba vlasov

Možno ste už niekedy premýšľali nad tým, ako si takú zmenu môžete predstaviť. Napríklad ja som si pred týždňom nechala urobiť baleáž (to je farba do vlasov a vydrží mi minimálne rok) a som s ňou veľmi spokojná. Už som raz farbu vo vlasoch mala, ale potom to bolo zase pár rokov, čo som tam žiadnu farbu nemala. Lenže už som akosi cítila, že by to chcelo aspoň nejakú zmenu. Nakoniec som si nechala zafarbiť vlasy na blond (len väčšiu časť končekov). Uvažovala som aj nad červenou farbou. Lenže popravde neviem, či by mi červená farba na vlasoch pristala. Každému totiž pristane niečo iné.

s

A tak som radšej zvolila istotu a tou bola blond. Ale zariekla som sa, že nabudúce skúsim tú červenú, až mi tá blond farba odrastie. Zaujímalo by ma totiž, ako by to vyzeralo na mojich vlasoch. Ale všetko má svoj čas. A tak pokiaľ chcete urobiť nejakú zmenu v podobe zmeny farby vlasov alebo čohokoľvek iného, ​​tak sa toho nebojte. Veľakrát zmena človeku skôr prospeje, než uškodí. Po zmene sa väčšinou človek cíti lepšie.

s

Aj keď niekto by si povedal, že zafarbiť vlasy je vlastne obyčajná vec. Ale niekomu to dokonca môže zdvihnúť sebavedomie, napríklad ako mňa. Keď mám baleáž, cítim sa oveľa viac sexy a dobre a jednoducho celkovo si viac verím a vyzerám lepšie. A tak je to. Dôležité ale je to, čo si myslíte vy a nie vaše okolie. Počúvajte iba sami seba. A ak si budete chcieť zafarbiť vlasy a ostatní vám budú hovoriť, nech to nerobíte, jednoducho ich nepočúvajte. Je to iba váš život a to by ste si mali uvedomiť. Mne to tiež dlho trvalo, kým som si to uvedomila, ale nakoniec som pochopila, že záleží iba na tom, čo si myslím ja a nie ostatní.