Spoločná Tantra masáž

Komunikácia a intimita je dôležitá, ak nie najdôležitejšia súčasť vzťahu. Aj keď nás každodenné povinnosti občas pohltia, či už práca alebo deti netreba zabúdať na svojho partnera. Na vzťahu treba stále pracovať, aby nezhasol.Aj keď komunikácia a intimita sú najdôležitejšia súčasť vzťahu, veľa ľudí ma práve s týmto problém. Skúste sa naučiť správe komunikovať s partnerom/partnerkou a tým prehĺbiť a posilniť svoj vzťah.Ak pociťujete, že máte partnerskú krízu alebo len chcete vyskúšať niečo nové vo vzťahu vyskúšajte spoločnú Tantra masáž.

Pár so sektom

Pomocou spoločnej Tantrickej masáže sa naučíte s partnerom zdielať intímnosti https://bratislavatantra.sk/zdielanie-intimnosti/, spestríte si vzťah a skúsite spoločné zmyslové prežívanie. Základom je otvorený rozhovor s partnerom/partnerkou, aby ste zistili názor partnera na takúto praktiku, treba isť do rozhovoru s otvorenou myslou a rešpektujúcim prístupom. Pomocou spoločnej Tantrickej masáže môže viesť k posilneniu vzťahu, otvorenosť k intimite a sexualite. A čo je to ta Tantra masáž vlastne ? Je to masáž pri ktorej sa skúsený masér/masérka dotýka aj intimných časti tiel.

Masáž

Ale nie je to len o tom, aby človek pri tomto druhu masáži dosiahol orgazmus. Pri Tantra masáži ide hlavne o prepojenie fyzickej a zároveň aj duševnej časti. Pomocou Tantrickej masáži dochádza k dokonalej relaxácií a k väčšiemu spojeniu s vlastným telom a sexualitou. Okrem uvoľnenia tela ma tantrická masáž aj mnoho iných benefitov podobne ako akákoľvek masáž. Ide napríklad o budovania dôvery s partnerom, podporenie intimity, zlepšenie sexuálnej výdrže, zvýšenie túžby, zmiernenie bolesti a uľavenie od stresu. Ako taka spoločná tantrická masáž prebieha ? Dôležitou súčasťou každej masáže je hygiena a pred každou masážou je dôležite očistiť svoje telo sprchou, ktorá je súčasťou salóne. Pri párovej masáži vás čaká aj fľaša vína alebo sektu a čokoládové fondue a po masáži máte čas na oddych a na sprchu. Pri párovej masáži si môžete vybrať či absolvujete masáž spoločne v jednej miestnosti alebo oddelene.