Tantrické masáže pre jednotlivcov alebo páry

Nuru masáž je typ erotickej masáže senzuálneho a erotického charakteru, ktorý nie je v súčasnej dobe natoľko známy a populárny medzi ostatnými ľudmi. Nuru masáže spadajú pod známejšie tantrické masáže a od nich ich oddeľuje len jedna vec. Pri nuru masážach sa narozdiel od klasických tantrických masáží nepoužívajú tantrické masážne oleje, ale špeciálne pripravený gél. Tento gél sa nazýva nuru gél a dal nuru masáži jej pomenovanie. Tento gél je vytvorený zo špeciálneho druhu morských rias a používa sa vyslovene len pre účely nuru masáží.

masáž

Nuru gél je vytvorený čisto na prírodnej báze a má skvelé hydratačné účinky. Masérka si ho aplikuje na svoje telo a prostredníctvom dotykov a pohybov ho rozotrie po tele svojho klienta, čím sa medzi dvomi telami vytvorí kĺzavá vrstva. Nuru masáže sa vykonávajú v tantrických masážnych salónoch, ktoré sú určené práve k takýmto typom masáží. Tantrické masážne salóny sú známe všade vo svete a nájdete ich aj u nás na Slovensku. Vychádzajú z náboženstva, filozofie, meditácie, umenia a učenie, ktoré má svoj pôvod v starovekej Indii, kde vzniklo pred niekoľkými tisíckami rokov.

masáž

Niektoré zdroje dokonca uvádzajú, že bolo medzi nami ešte oveľa dávnejšie, pretože bolo držané v tajnosti skupinou ľudí, ktorých,,boh tým poveril.´´ tantrické masáže prinášajú nečakané uvoľnenie mysle, tela, ducha a pomáhajú taktiež po psychickej stránke. Sú určené pre každého. Tantrické masážne programy sú navrhnuté tak, aby dokázali zaujať skutočne každého. Tantrické masážne programy v tantrických masážnych salónoch sú určené pre mužov aj ženy, avšak sú aj programy, hlavne senzuálneho typu, ktoré sú určené vyslovene pre mužov a špeciálne pre ženy. Do tantrického masážneho salóna môžete prísť ako jednotlivec alebo aj so svojim partnerom, druhom, manželom či partnerkou, družkou, manželkou.