Žiarovky sú súčasťou lustrov a lámp, LED-ky sú takisto veľmi populárne

Mnoho z technických noviniek a technológií má potenciál stať sa jednotkou na trhu vo svojom segmente a vďaka používaniu ľuďmi aj dostať sa do bežného života. Ak človek zistí, že daný produkt má nesporné výhody a veľa pozitívnych vlastností, tak sa stáva populárny a často vyhľadávaný. Osvetlenie je samostatná kapitola už pri tvorbe hlavne interiérov, no ani vonkajšie priestory nezostávajú bez svetla. S nástupom LED technológie sme okamžite vycítili jej potenciál a táto technológia spôsobila na trhu boom. Vízie o jej potenciáli sa stali skutočnosťou a dnes sa LED-ky nachádzajú takmer všade. Spolu s príslušenstvom je ich použitie možné v každom type svietidla a inštalácia je jednoduchá a rýchla.

Teplé svetlo je príjemne hrejivé

Mnoho z nás pozná klasické žiarovky ako hlavný zdroj svetla v lampách či lustroch, dnes ich však vymieňame za úspornejšie, ekologickejšie, s dlhou životnosťou a nízkymi prevádzkovými nákladmi, teda LED žiarovkami. Kvôli ich výmene však nie je nutné hneď kupovať led ziarovky g9 aj nové lampy či lustre, LED žiarovka G9 má kompatibilnú päticu s halogénovými žiarovkami, takže stačí vymeniť žiarovku za žiarovku.

Pekný priestor vďaka osvetleniu

Každá novinka je však o niečo drahšia než jej predchodcovia, no v tomto prípade je návratnosť nákupnej ceny veľmi rýchla. Do svietidiel si môžete nainštalovať teplú, studenú alebo neutrálnu bielu žiarovku G9, zapínať a vypínať ich diaľkovým ovládačom, možnosti zvoliť si plynulé prechody medzi farbami a meniť intenzitu svetla či nastaviť stmievanie je možné so sériou žiaroviek v systéme DUAL-WHITE. Možno vám biela farba nestačí, v takom prípade si kúpte RGB a RGB-W typ žiarovky, a tie vám prinesú svetlo vo farbách. LED žiarovky G9 sú kvalitné, majú uhol svietenia 300°, CRI 80, môžu svietiť až 15 – tisíc hodín a ich súčasťou je dióda typu SMD2835. Do staršieho lustra či lampy ju bez problémov vymeníte namiesto halogénovej vďaka zhodnej pätici a bude vám svietiť lepšie, dlhšie a úspornejšie.