Čistá kanalizícia s ab-krtkovanie.sk

Krtkovanie, nazývané aj čistenie kanalizácií, je neodmysliteľnou súčasťou udržiavania funkčnosti a hygieny v kanalizačných systémoch, odpadových potrubí a odtokov. V poslednej dobe sa stáva jedným z najefektívnejších spôsobov, ako bojovať proti nežiaducim zátkam, usadeninám a iným prekážkam, ktoré môžu obmedziť správny odtok a spôsobiť závažné problémy.

Umývadlo plné vody

Problémy s odtokmi?

Ako majitelia domov, bytov alebo komerčných priestorov dobre viete, aký nepohodlným problémom môže byť narušený odtok vody. Zápach, nepretekanie vody a riziko vzniku výlevov do interiéru sú len niektoré z nepríjemných dôsledkov, ktoré môžu nastať. Avšak než sa dostanete do tejto kritickej fázy, je dobré vedieť, že preventívne krtkovanie môže výrazne znižovať riziko týchto situácií.

Naša odborná služba krtkovania prináša dve hlavné metódy čistenia, ktoré dokážu účinne zvládnuť problémy s nečistotami a usadeninami v potrubiach.

Kanál

Elektromechanické čistenie spočíva v použití mobilného zariadenia poháňaného elektromotorom. Oceľová struna sa zavádza do postihnutej časti potrubia a rotujúcimi pohybmi vibruje, uvoľňuje a odstraňuje nánosy, ktoré obmedzujú prietok.

Vysokotlakové čistenie využíva silu vody na odstránenie usadenín zo stien potrubia. Špeciálne zariadenie s vysokotlakovým čerpadlom je umiestnené vo vozidle a voda pod tlakom účinne odstraňuje prekážky.

Prevencia je kľúčom k bezproblémovým potrubiam

Cena krtkovania a čistenia kanalizácie nie je vysoká v porovnaní s následkami, ktoré môže spôsobiť zanedbaný problém. Preventívne krtkovanie môže zachrániť váš kanalizačný systém pred závažnými komplikáciami, ktoré by vyžadovali značné investície do opravy. Naša profesionálna firma je tu, aby vám poskytla spoľahlivé riešenia a krtkovanie nonstop. Nezostávajte v neistote, keď sa objavia prvé príznaky problémov s odtokmi. Kontaktujte nás na telefónnych číslach Nonstop: 0940 367 897, 0904 974 967, alebo vyplňte náš jednoduchý kontaktný formulár. Vaša spokojnosť a čisté potrubia sú naším cieľom.